ÇOK AMAÇLI BASKI MAKİNESİ (HER SINIF İÇİN KULLANILABİLİR)

Emeğe saygı ve kanala destek için YouTube kanalımıza abone olmayı ya da sitemizdeki reklamlardan bir tanesine tıklamayı unutmayın.


Her ne kadar 1. sınıf etkinlikleri için kullanmış olsam da tüm sınıflar için kullanılabilecek bir çalışma. 1 tane makine yaptıktan sonra kağıtları değiştiği sürece sunulacak görselin sınırı yok. Aşağıdaki linkte videodaki kağıt malzemelere ulaşabilirsiniz.

Değiştirerek kullanılabilmesi için word şeklinde paylaşım yaptım. Tüm sesler için kullanacağım görsel içeren materyalleri pdf şeklinde yükleyeceğim. İlginiz için teşekkürler.
Bak Bi kanalından yepyeni bir kanal Bak Bi Yap Bi. Bu kanalımızda etkinliklere yer vereceğiz. Birbirinden ilginç, eğlenceli etkinlikleri hem izleyeceksiniz hem de kendiniz yapacaksınız. Kanalımızın çalışmalarını takip etmek istiyorsanız kanalımıza abone olmayı unutmayın. Videolarımızın kalitesini artırmak istiyorsanız beğen ya da beğenme butonlarını kullanınız. Ayrıca yapılmasını istediğiniz çalışmayı ve fikirlerinizi yorum kısımlarında paylaşabilirsiniz. İyi seyirler…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.