ATATÜRK’ÜN HAYATI ÇALIŞMAM

Emeğe saygı ve kanala destek için YouTube kanalımıza abone olmayı ya da sitemizdeki reklamlardan bir tanesine tıklamayı unutmayın.

ATATÜRK’ÜN HAYATI ÇALIŞMAM
Bu çalışmada Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatını akılda kalıcı şekilde tekrar ettirmek amaçlanmıştır. Bilgiler birkaç kez kontrol edilmiştir. Buna rağmen bilgilerde bir eksiklik ve yanlışlık varsa lütfen tarafımıza bildiriniz. Etkinlik şöyle; öncelikle kartlar tüm öğrencilere dağıtılıyor. Sonra sırayla sorulan sorulara sınıftaki öğrenciler yanıt veriyor. Verilen yanıt kimin elindeki karttaysa o öğrenci elindeki soruyu okuyarak etkinliği sürdürüyor. En son başlayan öğrencinin elindeki kart cevap olduğunda etkinlik sona eriyor.

Her indirdiğiniz dosyayı arkalı önlü olarak çıktı alın. videoda yer alan etkinliği indirmek için:


Bak Bi kanalından yepyeni bir kanal Bak Bi Yap Bi. Bu kanalımızda etkinliklere yer vereceğiz. Birbirinden ilginç, eğlenceli etkinlikleri hem izleyeceksiniz hem de kendiniz yapacaksınız. Kanalımızın çalışmalarını takip etmek istiyorsanız kanalımıza abone olmayı unutmayın. Videolarımızın kalitesini artırmak istiyorsanız beğen ya da beğenme butonlarını kullanınız. Ayrıca yapılmasını istediğiniz çalışmayı ve fikirlerinizi yorum kısımlarında paylaşabilirsiniz. İyi seyirler…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*