KELİME VE CÜMLE OLUŞTURMA ÇALIŞMAM

Emeğe saygı ve kanala destek için YouTube kanalımıza abone olmayı ya da sitemizdeki reklamlardan bir tanesine tıklamayı unutmayın.

Bu etkinliğimde öğrencilerin artık kelime ve cümleler oluşturmaya başladığı bu dönemde bir materyal ihtiyaç olabilir diye düşündüm. Yedigen kullanarak öğrenilen harfler, kelimeler tekrar edilebiliyor. Videodaki materyali daha sağlam yapmak için mutfak araçları için kullanılan raylar ya da kağıt havlular için kullanılan krom askılıklar tercih edilebilir. Tabi farklı önerilerinizle daha sağlamını yapmamıza, izleyicilerin de bundan faydalanmasına katkı sunabilirsiniz. Önerilerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
Etkinliğin kağıt kısmına ulaşmak için;


Bak Bi kanalından yepyeni bir kanal Bak Bi Yap Bi. Bu kanalımızda etkinliklere yer vereceğiz. Birbirinden ilginç, eğlenceli etkinlikleri hem izleyeceksiniz hem de kendiniz yapacaksınız. Kanalımızın çalışmalarını takip etmek istiyorsanız kanalımıza abone olmayı unutmayın. Videolarımızın kalitesini artırmak istiyorsanız beğen ya da beğenme butonlarını kullanınız. Ayrıca yapılmasını istediğiniz çalışmayı ve fikirlerinizi yorum kısımlarında paylaşabilirsiniz. İyi seyirler…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir