F SESİ 5’i 1 Arada

Emeğe saygı ve kanala destek için YouTube kanalımıza abone olmayı ya da sitemizdeki reklamlardan bir tanesine tıklamayı unutmayın.

Etkinliklerimin devam edebilmesi için kanalımızın abone ve beğeniye ihtiyacı var, kanalımıza abone olup destek verirseniz seviniriz, ilginiz için teşekkürler…

1 A4 kağıdına kaç etkinlik sığdırabilirsiniz ? Bu etkinlik serimde bu soruya yanıt aradım. Çalışmalarımda tasarrufu çok önemserim. Bu çalışmada da kağıdın neredeyse her bir santimetresi kullanıldı. Bu etkinlikte neler mi var? 1 adet origami çalışması, seslere göre yenilenecek. 1 adet tuzluk yeni sesler ve kelimeler oluştukça güncelleşecek, 1 adet sinema şeridi tamamıyla bize özgü bir tasarımdır, 1 adet yaz sil kağıdı, en sona kalan küçük kağıdımıza güzel yazı çizgileri bastık ve bant ile kapladık kendi halinde bir etkinlik oldu ve son olarak 1 adet küp çalışması sizlerle. Çalışmamız tüm sesler için yayınlanacaktır.

Dikkat ! Bu etkinlikte yer alan kağıdı yazıcıdan kenarlıksız çıktı al seçeneğini kullanarak ve çift taraflı olarak çıkartırsanız istenilen çalışmayı yapabilirsiniz.

F SESİ 5’i 1 Arada çalışmamızı indirmek için;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir