ÇARKIFELEK 2’Lİ ve 3’LÜ TÜM HECELER


Emeğe saygı ve kanala destek için YouTube kanalımıza abone olmayı ya da sitemizdeki reklamlardan bir tanesine tıklamayı unutmayın.

ÇARKIFELEK 2’Lİ ve 3’LÜ TÜM HECELER Bu etkinlik için iki adet çarkıfeleğe ihtiyaç duyulmaktadır. Çarkıfelek yapım aşamaları için açıklamadaki videomu izleyebilirsiniz. Bu etkinlik için yine açıklama kısmında linkini verdiğim çarkları kullanabilirsiniz. 8 adet çark bulunmaktadır. Bu çarkları çevirmeden önce öğrenciye “İç mi ? – Dış mı?” diye sorun. Sesli harflerin olduğu çarklardan sonra sadece sessiz harflerin olduğu çarkı tek başına bir çarkıfelek için kullanın.

Bak Bi kanalından yepyeni bir kanal Bak Bi Yap Bi. Bu kanalımızda etkinliklere yer vereceğiz. Birbirinden ilginç, eğlenceli etkinlikleri hem izleyeceksiniz hem de kendiniz yapacaksınız. Kanalımızın çalışmalarını takip etmek istiyorsanız kanalımıza abone olmayı unutmayın. Videolarımızın kalitesini artırmak istiyorsanız beğen ya da beğenme butonlarını kullanınız. Ayrıca yapılmasını istediğiniz çalışmayı ve fikirlerinizi yorum kısımlarında paylaşabilirsiniz. İyi seyirler…

Etkinlikteki çarklara ulaşmak için;

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir