TELİF HAKLARI

1 dakika

 Telif haklarını ihlal etmemek için;

Bulunduğunuz kişisel blog sitesi “bakbiyapbi.com” sitesinin içeriğinin telif ihlal hakları  “bakbiyapbi.net” ‘e ait olmakla birlikte tüm hakları saklıdır. Ziyaretçilerin  bakbiyapbi.net sitesi üzerinde bilgilere hatasız bir şekilde ulaşabilmesi için site içeriği üzerindeki çerezlere onay vermeleri gerekmektedir.   bakbiyapbi.netüzerinde yer alan yazı, görsel ve benzeri içerikler kaynak sunulması şartıyla (bakbiyapbi.net ‘dan alıntıdır gibi) üçüncü kişilerce paylaşılabilir.

Telif hakkı ihlalinin tarafıma bildirilmesi;

bakbiyapbi.net sayfası içerisinde herhangi bir telif hakkı oluşturacak ya da başka bir fikri mülkiyet hakkını ihlal etmiş, edecek bir yazı, görsel vb. gözetmeniz durumunda mutlaka bunu bize ulaştırıp bildirin. Lütfen ilgili ihlali  bakbiyapbi@gmail.com mail adresine yazılı şekilde bildirin. İlgili raporunuz, aşağıda yer alan şartları kapsamalıdır.

  • Sistem ve ağ üstünde fark edilen, herhangi bir telif ihlal hakkını veya fikri mülkiyet hakkını ihlal etmiş veya lehinde ilerleme(hareket) yapabilme hakkınızın bulunduğu üçüncü(diğer) şahısların haklarını çiğneyen(ihlal) eden yazının, görselin(içerik) beyanı
  • Telif ihlal hakkını kapsayan yazının, görselin(içerik) kesin bildirisi
  • Yazı, görsel(içerik) bulunduran bu uzantı(bağlantı adresi) bağlantısını gösteren içeriğin kesin bildirisi
  • Yapılan telif hakkının ihlali için isim soy isim, aktif kullandığınız mail adresiniz ve karşı tarafla temasa geçileceği etkin telefon numarası
  • Bilgi ve düşünceniz kapsamında, ilgilenen yazı, görsel(içerik) paylaşılmasının, telif hakkının açık sahibi ya da yasal temsilcisi veya bunlarla ilgili şahıslarca onaylanmadığı veya yazılı hukuk kuralları içerisinde buna izin verilmediğini içeren beyanınız.
  • İşbu bildirge raporunda sunulan içeriğin doğru olduğunu ve önlenebilir bir şekilde ihlal etmiş münhasır haklarının sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuzu belirten bir beyan.

Ek olarak ilgilenilen iş bu bildirgesi; telif ihlali gösteren yazı, görsel(içerik) yazarına karşı beyan amacıyla iletebileceğimizi kabul etmiş bulunmaktasınız.

 

Author

Categories

Blog at WordPress.com.

%d blogcu bunu beğendi: